| DianaDidi95 a întrebat:

Salut, ce animal de companie ati vrea sa primiti? Sau ce animale va plac in general? Funda celui care ii place animalul care imi place si mie.sau >animalele:

Răspuns Câştigător
| 2Fast4You a răspuns:

Porcusor de guineea. Este foarte simpatic, micut, nu ocupa mult spatiu, dar cheltuielile sunt aceleasi ca si la un animal mai mare. Deasemenea, mi-ar placea sa am un caine.

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Eram innebunit inainte dupa ciobanestii germani{caine lup}.De curand au ajuns sa imi placa pisicile negre ahahah.Nu serios chiar sunt pasionat de pesti" am un acvariu si vreau sa il umplu cu diferse specii, in asa fel incat sa se si inmulteasca.

| Anduciu a răspuns:

Mie mi-a cam intrat in sange microbul columbofiliei.Momentan nu am multi porumbei, dar sper ca pe viitor sa am o crescatorie ca lumea.

| DianaDidi95 explică:

Eu am avut 2 porcusori de guineea, dar erau prea costisitori, deci am renuntat, iar acum, chiar mi-as dori un catel, dar mama nu-mi da voie[din pacate]hee hee