| Sp3ciaL0pS a întrebat:

ce animale salbatice va plac cel mai mult dau funda celui care ii place animalul care iii place si mie

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.animalutul.ro/......gris/1138/
O zi frumoasa sa ai:)

| Lexy ♥ a răspuns:

Leul :X

| metalman a răspuns:

Tigru

| GreenBubble a răspuns:

Felinelebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leul,vulpea,ursul.

| georgeta27 a răspuns:

Tigrul,elefantul,leul,leopardul

| MariusGomoi a răspuns:

Tigrul mi se pare ok nu pot sa zic dragut pentru ca nu prea e, e foarte periculos

| Sp3ciaL0pS explică:

Nici pe aproape este o pasare

| Sp3ciaL0pS explică:

Este vulturul

| Andiiii a răspuns:

Leu.

| neverlikeme a răspuns:

Mie imi place lupul. uneori singur, vaneaza este rece ager, uneori este in haita, sta alaturi de pui ii protejeaza, isi respecta liderul haitei. este ca un caine, doar ca nu se supune omului pentru ca el este dusmanul lui. dar uneori oamenii ii ajuta protejandui de braconieri.http://t0.gstatic.com/......tp?/images mai imi place si leopardul are o blana minunata

| ainoah a răspuns:

Pantera (in general felinele)