| Angela616 a întrebat:

Salut ce părere aveți de siturile de matrimoniale ar fi bine sa îmi fac cont poate găsesc pe cineva pentru o relație serioasă și care sa îmi acorde timpul lui

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Site-urile matrimoniale sunt o mare pierdere de bani si timp, care nu-ti aduc nimic bun sau nromal, fiindca dai pest tot felul de escorci sau mincinosi care incearca sa te pacaleasca.

Daca vrei sa cunosti un om adevarat, du-te la biserica, ca sunt oamnei care cauta o realtie serioasa.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu există online site-uri de calitate matrimoniale.

| andrey69 a răspuns:

Nici eu nu recomand online ul ca site de socializare.
Dar ai putea sa ne spui si aici cate ceva despre tine, ce anume cauti, de unde esti poate iese de o cafea si o vorba pentru inceput.

| anonimulll12345 a răspuns:

Hello, eu sunt interesat de o prietenie online si poate offline. Am tot timpul din lume, sunt genul de tip caruia ii place sa asculte ce spun fetele, am mai avut prietene care ma foloseau ca "emotional pillow"
Am 30 de ani daca doresti putem tine legatura, ne putem descrie etc

| luxlux2488 a răspuns:

Pe relatiile de matrimoniale nu cred ca gasesti ce trebuie. Mai bine pe Facebook si Instagram. Pe cele de matrimoniale, eu nu as lua ca barbat nimic in serios. Am cautat si pe acolo fete/femei pentru distractie dar atat happy

| darrio2007 a răspuns (pentru luxlux2488):

N-ai căutat bine. Pe nevasta-mea am cunoscut-o asa. Avem deja 16 ani impreuna.