| Curious2 a întrebat:

Salut, ce personalitati cunoscute la nivel international urmariti pe Facebook, twitter, Youtube si Instagram?
Va rog sa precizati si ce profesii/ocupatii au.
Poate sunt cantareti, dansatori, fotbalisti, ingineri, savanti, pictori, actori, politicieni, lideri spirituali, miliardari, istorici, medici etc.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Elon Musk - CEO SpaceX, Tesla si parca SolarCity, Neuralink, etc.

| Curious2 explică (pentru LPCTSTR):

Si eu il urmaresc pe Elon Musk.
Stii ce nume i-a pus noului sau bebelus?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Curious2):

Deocamdata are doar o porecla.

| Curious2 explică (pentru LPCTSTR):

Oricum, Musc e un om extrem de ciudat.
E adevarat ca si-a implantat un cip in creier sau undeva sub piele?
Asa am auzit de la un jurnalist.
La decolarea navetei lui -SpaceX- au fost prezenti si Presedintele SUA si Vicepresedintele. Evenimentul a fost difuzat, in direct, de cele mai importante televiziuni din lume.