| Cojocaru_Andrei_1990 a întrebat:

Salut credeti ca daca faci sport cresti in inaltime?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Depinde de sport. Sper ca nu te gandesti la sah.Este si el un sport.

| pietrean a răspuns:

In primul rand,daca faci sport,ai avantajul de a avea un organism sanatos,un corp frumos dezvoltat si o minte clara.
Sunt sporturi,care te ajuta sa cresti in inaltime(volei,baschet,inotul),dar sunt si sporturi, care iti dezvolta muschii(haltere, box).
Principalul, este sa fii sanatos, cu ajutorul sportului!

| ElenaSA a răspuns:

Poti sa cresti, dar nu in mod spectaculos.

| Seepty a răspuns:

Acum depinde si ce sport faci, dar cel mai bun sport pentru ca creste este basketul.BAFTA!

| disa a răspuns:

Inotul. nici nu se compara cu celelalte sporturi.