| Dumbi a întrebat:

Credeti in reincarnare? Am auzit multe povesti, dar mi-am adus aminte despre Enzo Ferrari si Mesut Ozil. Seamana leit.
In plus, Enzo Ferrari a decedat la 14 august 1988, iar Ozil s-a nascut la 15 octombrie 1988…

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sigur, cauta pe net, sunt documentare cu oameni care isi aminteau fiecare detaliu din viata precedenta.Era unul parca se numea "the boy who lived before".

| danay72 a răspuns:

Nu cred în reincarnare, omul când moare nu se transforma în altceva.

| sprezero a răspuns:

Nu cred în reîncarnare, mai cred în salamuri laughing