| AdrianLvs a întrebat:

Cu ce afecteaza Attitude Adjustment lui John Cena, F-5 lui Lesnar si Suplex City a lui Brock Lesnar.Va rog sa imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| h3llboy666 a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic atata timp cat sunt facute de profesionisti in wrestling. Tot ce vezi in wrestling sunt "trucaje", mai pe intelesul tau, lupatorii de wrestling se protejeaza unul pe celalalt cand fac anumite manevre. Totusi daca incerci sa faci acele manevre si nu esti profesionist risti sa iti rupi cateva oase, sau chiar mai rau... intelegi tu.