| Mαdαliηα a întrebat:

Salut kiss... Cui ii mai este frica de broaste? Doamne le urasc! sunt cele mai scarboase si urate. nu stiam ca imi este frica de ele pana in seara asta cand au venit niste dracii de plozii cu ele in mana si eu eram la usa vorbeam cu o prietena. si mia aruncat-o in casa! :O crying m-am speriat asa de tare si tipam si ei de afara ziceau sa deschid usa dar eu am ramas intepenita intr-un colt si tipam dupa am deschis usa si am fugit din casa si am lasat usa deschisa si au intrat si au scos-o :-& si eu inca tremuram m-a luat o prietena in brate si am inceput sa plang laughing dar m-am speriat atat de taree... deci sunt singura caruia ii este frica de broaste?laughing

Răspuns Câştigător
| F1rstBlooD a răspuns:

Urit din partea lor so strieasca in fata ta asta e
iti spun eu sunt inofensive si daca stai sa le observi sunt chiar dragute

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mie nu-mi e frica de ele, doar scarba.

| M?d?li?? explică (pentru CautNume):

Mda, asa credeam si eu ca mi-e decat scarba da cand am vazut-o in fata mea am inceput sa sar eu mai tare ca ea.

| Wøodenpints a răspuns:

Sper să cazi într-un lac plin de broaşte. Sper să te şi îneci.

| M?d?li?? explică (pentru Wøodenpints):

Foarte inteligent ai raspuns. Mi-e mila de tine, m-as fi bucurat daca te-ai fi abtinut de la raspuns. kiss

| Wøodenpints a răspuns (pentru M?d?li??):

Eu chiar m-aş bucura să te îneci. Copil de plastilină cu fiţe dce eşti.

| M?d?li?? explică (pentru Wøodenpints):

Nu am fite infectule, vezi ca nu te-am jignit. Daca mi-e frica de ele inseamna ca am fite, doamne ferete-ma de pozii astia.

| Wøodenpints a răspuns (pentru M?d?li??):

Da n-am zis că ai fiţe pentru că ţi-e teamă de ele. Probabil şi broaştele îşi vomită maţele când te văd.

| M?d?li?? explică (pentru Wøodenpints):

Doamne, ce cretin!

| Wøodenpints a răspuns (pentru M?d?li??):

De ce sunt cretin?

| AlexTheBeta a răspuns (pentru Wøodenpints):

Tu nu faci nimic bun decat sa inrautatesti situatia

| F1rstBlooD a răspuns:

Sunt niste creaturi mici si inofensive
nu fac nimic
in orce caz bine tai facutlaughing))

| F1rstBlooD a răspuns:

Sunt niste creaturi mici si inofensive
nu fac nimic
in orce caz bine ti-a facutlaughing))

| M?d?li?? explică (pentru F1rstBlooD):

Da de ce mi-a facut bine? phbbbbt eram sa fac infarct! worried

| F1rstBlooD a răspuns (pentru M?d?li??):

Omul invata din grseli
ca sati invingi frica asta trebuie sa faci
ascultama sunt inofensiveeeeee nu te mai panicalaughing
sa faci infarct pentru o broscuta

| M?d?li?? explică (pentru F1rstBlooD):

E mult prea urata, are niste picioare :-& si ea arata atat de hidos si mai puneau si mana pe ea plus ca au strivit-o in fata meaaaa.

| F1rstBlooD a răspuns (pentru M?d?li??):

Urit din partea lor so strieasca in fata ta asta e
iti spun eu sunt inofensive si daca stai sa le observi sunt chiar dragute