| Vania12 a întrebat:

Cum credeti ca este meseria de arhivist? Stresanta sau grea, cunoasteti persoane avand aceasta meserie? Vreau sa stiu cate ceva despre aceasta meserie pentru ca vreau sa ma angajez ca si arhivist.

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Ca orice meserie, este grea. Implica RUTINA, NESIMTIRE!

Cum crezi ca este functia de Presedinte al Republicii? Hot, prost, un gunoi?
Crezi ca daca mananca mai multi pufuleti si bea mai multa coca cola, este mai fericit?
Angajeaza-te si gunoier si orice! Totul este sa-ti placa mizeria in care traiesti! Difera nitel, dar e tot una!