| BezeaToxica a întrebat:

Credeti ca meseria de Tattoo Artist este una de viitor?
Imi place foarte mult sa desenez. In general Personaje din jocuri sau Tatto. Nu stiu nici cat de grea sau usoara este aceasta meserie si nici nu stiu prea multe... iti trebuie facultate pentru asa ceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta meserie poti sa o practici descoperind tehnici si cat mai multe cunostinte legate de acesta aptitudine. Daca vei arata ca esti cel mai bun, poti deveni un profesionist, iar asta iti va aduce multe solicitari. Eventual poti incepe cu deschiderea unui salon specializat si sa continui sa faci ce iti place. Succes mai departehappy!