| Andrei900Boss a întrebat:

Salut.

Cum se numeste aplicatia din video-ul asta?
https://www.youtube.com/watch?v=799UKAbFW1I

Ala din video nu ne spune aplicatia.

Si scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Exista o tona de astfel de "aplicatii"...pe care eu le numesc Cretinisme, identice cu "aplicatiile" de tip "X-ray", pe care credulii intr-ale internetului le descarca, avand convingerea ca vor vedea cu camera telefonului ...prin haine. rolling on the floor
Daca ai incredere in astfel de lucruri, poti incerca:
Ghost Detector,
Ghost Spectrum Detector,
Spirit Story Box (iPhone)
Ghost Detector (Android)
...si sa le compari cu interfata din videoclip.
Niste insi de la GhostArk au "inventat" chiar un aparat dedicat, nu-mi aduc acum aminte pretul si numele...

Sfat:
NU mai muscati, si mai ales, NU mai inghititi pe nemestecate toate tampeniile pe care le gasiti pe internet. big grin
NU o sa vezi cu o "X-ray" nicio femeie fara haine, NU o sa gasesti nicio fantoma cu o "Ghost Detector", orice astfel de "aplicatie" "desfaci", o sa gasesti in ea doar o multime de linii de cod...nutret pentru cretini.
Incearca-le pe toate, ...vei pierde doar timp. big grin

| Andrei900Boss explică (pentru Darkmagic):

Bine pacat am vazut la video-ul ala ca aplicatia aia scoate niste sunete ciudate. si nu da aplicatia aia pe Youtuberul laughing si am vrut sa vad daca ma sperie sau nu big grin

1 răspuns: