| kristy10 a întrebat:

Salut.Daca am 5, 10,10,10 in oral si 7 in teza cat imi iese media?

Răspuns Câştigător
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Nu, cea din oral nu se rotunjeste, doar cea care iti da dupa

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

8,40.

| vali1985 a răspuns:

8,20.

| bloodyhell a răspuns:

8.30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9.25

| Never4ever a răspuns:

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Pai calculeaz-o si tu dupa formula--faci intai media din oral, o inmultesti cu 3 aduni apoi su teza si imparti la 4

| kristy10 explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Da rosette stiam cu se face da in oral imi iese 8.75 da nu stiu daca sa rotunjeste

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns (pentru kristy10):

Nu, cea din oral nu se rotunjeste, doar cea care iti da dupa

| RebekahMikaelson a răspuns:

8.31