| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, de curând am fost chemat să fac pe fotograful la un botez câteva ore la biserică și câteva la restaurant plus din partea lor meniu. Acum eu nu am cerut niciodată bani pentru a face fotografii, sunt fotograf hobby mai bine zis nu știu câți bani sa cer. Vă las un link către pagina mea de Facebook cu fotografii făcute de mine ( camera Canon 1300D)
https://l.facebook.com/......tps?/l.php

4 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Cere si tu 30-40 lei/h. Sau pe poza, 5lei/poza.

| ALEXXXL19 explică:

Salut revin dupa o vreme, si dupa ce am fostlaeveniment, totu a iesit bine, au fost foarte multumiti, dar am tras si am editat multe poze cam 1000 de ma durea mana, nu am echipament si ma folosesc de fotoshop.

| soulseeker a răspuns:

Salut, mie nu-mi merge link-ul dar iti spun asta...este foarte greu sa fotografiezi evenimente. Iti trebuie echipament si experienta, daca nu ai facut asta niciodata atunci probabil experienta pe care ai acumulat-o la acel eveniment este de ajuns pentru tine. pe site-ul meu am mai multe informatii despre fotografia de botez. www.soulseeker.ro/fotograf-botez/