| Iuliiikkk a întrebat:

De curand mi-am facut alt blog si nu stiu ce sa mai scriu! Ma puteti ajuta? Funda:*

2 răspunsuri:
| slayer666 a răspuns:

Scrie despre ce se intampla in Libia. Spor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ti-ai facut un blog nou, nu crezi ca ar fi potrivit sa ai un subiect pentru el? Uite pe blogul meu de ex. ( http://myblog4fashion.blogspot.com/ ) scriu despre fashion si subiecte asemanatoare. E mai usor pentru ca gasesti mai repede informatii si ai idee despre ce vrei sa scrii.
Uite cateva subiecte sa scrii despre ele :
- Animale
- Celebritati
- Muzica
- Socializare
- Amuzament si alte chestii tari
- Jocuri
- Blog despre mine
- Noi, adolescentii
- Filme si Seriale
- Gatim in bucatarie
- Fashionable b-)
- Love and life
- Sporturi
- Turismul : cunoaste lumea :)
- Ce facem in timpul liber?
- Adevarate mistere si enigme ale lumii
- Miracole si minuni
- Sanatatea : aur purrr b-)
- Cum sa fii smecher

Sper ca te-am ajutat :) PS: lasi si u niste commuri pe lbogu meu, pls :* mersi anticipat. Papa >:D