| Mikyduts a întrebat:

De curand mi-am facut un blog, dar deja numai stiu ce sa mai scriu in el. Ma puteti ajuta cu diverse teme? >Funda:d<
Daca vreti sa va uitati da-ti clock.

http://xoxomiky.wordpress.com/

Răspuns Câştigător
| crissmay a răspuns:

Vad ca e destul de interesant blogul,pai ai putea sa scrii despre alte intamplari ciudate/haioase/bizare care ti s-au intamplat sau poti cauta pe net si le -poti posta pe blog. Poti scrie compuneri despe copilarie,sa dai sfaturi despre machiaj,haine, stiluri, animale.Sa faci un top cu cele mai scumpe animale/pisici/caini,sau scumpe de ex. genti de designer/firma,rochii sau ce se poarta,am multe idei si nu stiu pe care sa ti le spun,winking,acel top ar putea fi zilnic, saptamanal, lunar sau anual.Sau poti scrie ce efect au site-urile de socializare(facebook, twitter, hi5)asupra copiilor/adolescentilor sau pur si simplu sa scrii despre facebook sau sa adaugi imagini very funny, video cu reclame super funny sa scrii si ceva despre emisiunile de la TV, pareri stiu si eu ceva spectaculos care sa indemne cititorul.Mult succeswinkingwinking

P.S.big grinaca ti-ai facut o idee si mai vreida-mi un mesaj si am sa te ajut.big grin

5 răspunsuri:
| Andreutza016 a răspuns:

Scrie despre prietenie.despre prietenii tai. despre calculator.gandurile tale.chestii amuzante ...Bafta!

| crissmay a răspuns:

Merciii. pentur fundita :*:*

| Mikyduts explică:

Mersi mult pentru rapsunsuri:* m-ati ajutat foarte mult:*

| ali_8949 a răspuns:

Despre visele tale, despre cine esti, cine vrei sa fi, despre cum e viata ta, despre cum vezi tu lumea si cum crezi ca te vad altii. Chestiile astea sunt interesante;) bafta!
pentru ceva reclama gratis la blogul tau: http://www.deprinardeal.blogspot.com/p/adauga-ti-linkulanunutul.html

| burlacuandrei92 a răspuns:

Adaugal gratis aici >>> www.reclamagratis.eu