| floryn05 a întrebat:

de vreo 4 /5 zile am niste dureri de cap dar nu tot capul numai in spatele capului sta cateva secunde si dispar apoi iar apar sant ca niste arsuri cam asa si simt o caldura in ceafa apoi se muta mai in dreapta tot in spate nu sunt mari dar ma cam enerveaza iar cand dau capul pe spate ma doare si gatul cand il incordez am mai avut astfel de dureri de mai multe ori de fiecare data ma tineau o saptamana si treceau apoi dupa o luna iar apareau credeti cas putea avea ceva foarte grav adica ma sperie gandul alte simptome nu am...

1 răspuns:
| Istrate_Ekaterina_1959 a răspuns:

Daca te doare capul in spate jos ce poate fi de la stres s-au alce......mai rau asa aproimativ