| anonim_4396 a întrebat:

am niste dureri de cap de o saptamana durerile sant mici dar ma cam deranjeaza durerile san mai mult ca niste arsuri in spatle capului si cateodata se muta la dampla stanga aseara m-am trezit ca ma doare maseaua apoi mi s-a umflat si gingia maseaua este cariata dar durerile au inceput pana sa ma doara maseaua inca ceva durerile sta cateva secunde si dispare apoi iar apar credeti car putea avea vreo legatura cu maaseaua?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil, poate o infectie ceva...
consulta un medic, e cel mai bine...

| floryn05 a răspuns (pentru anonim_4396):

O infectie la masea sau la cap?

| anonim_4396 explică (pentru floryn05):

La masea, de obicei se muta durerea foarte usor la nivelul capului...
nu iti zic sigur ca asta ai, dar e o varianta, consulta un medic...