| Zaxq a întrebat:

Salut deci cand intru in Instagram imi spune sa resetez parola ptc contul a fost compromis si eu nu stiu parola ptc sunt conectat cu Facebook si parola de la yahoo nu o mai stiu
Mersi anticipat

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Pai aveai aceeasi parola si la Facebook si la Yahoo? Cam aiurea. Eu zic sa ti-o schimbi si la Facebook daca nu ai numarul de telefon, ca poate ti se compromite si contul de Facebook.

| Zaxq explică (pentru mentholinks):

Deci nu mai am numarul de tel si la yahoo am uitat parola dar stiu ca am alta parola fata de Facebook

| Zaxq explică:

Vreau sa aflu ce parola am la Instagram daca sunt conectat cu Facebook (gen mi-a pus aceeasi parola ca la Facebook?)

| mentholinks a răspuns (pentru Zaxq):

Nu stiu, nu le am cu Instagramul, vezi ce-ti zice acolo, trimite-le un mail sau poate sunt instructiuni pe Google.