| Ak40 a întrebat:

Salut fratilor, am un proiect pe tema spatiul si amenajarea si imi puteti spune ce se afla la voi in :Baie, dormitor 1, dormitor 2 (daca il aveti),bucatarie, terasa, hol, camera de zi?
Nu vreau sa zic eu ce am in casa, thx.

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Baie: mobila de baie, cacastoare, chestii de spalat
Dormitor 1: mobila de dormitor, nevasta
Dormitor 2: mobila de dormitor, soacra
Bucatarie: mobila de bucatarie, haleala
Terasa: mobila de terasa, gratar, bere
Hol: chestii inutile
Camera de zi: mobila plus televizor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

In baie. O bucată de săpun. Dar nu o folosesc, că nu mă spăl.
dormitor 1 - soția,
dormitor 2 -eu, că din dormitor1 am fost dat afară în 92, din nepotrivire de caracter (daca il aveti, nu mai am caracter, că mi-a mâncat pisicu limbricu),
bucatarie - aici toarce pisicu,
terasa - plante cu purici, canabis.
hol - un băț- făcăleț, cu care mă bate nevasta când sosesc noaptea afumat, fumuriu,
camera de zi - un pat sub care mă ascund când vrea să mă bată. Și tembelizoru.

| Ak40 explică (pentru sadrian46):

Eu m-am referit la mobila si chestii happy daca scriu astea o sa primesc nota numai pentru umor

| sadrian46 a răspuns (pentru Ak40):

Am ceva mobilă, dar chestii nu prea am, așa că nu te pot ajuta.

| Ineys a răspuns:

Si nu poti sa inventezi sau sa-ti imaginezi ceva?
Cat de greu e?

| Ak40 explică (pentru Ineys):

Nope destul de greu

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ak40):

Ai 5 ani sau zero imaginatie? Si daca zici fix ce ai in casa, de unde o sa stie proful ca fix aia ai in casa si nu AI AVUT IMAGINATIE? big grin

Răspuns utilizator avertizat