| pulx a întrebat:

Imi poate explica si mie care este faza cu "f to pray respect" (sau cum e)? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E o faza in Call of Duty: Modern Warfare cand te pune sa apesi f ca sa aduci omagiu cuiva, multi au glumit pe chestia aia si de acolo a pornit tot.

| pulx explică (pentru Sn4k3):

Aaa, de la COD a pornit toata faza asta laughing

2 răspunsuri:
| KnyRPG a răspuns:

Salut, probabil ca ai vazut intr-un grup de samp sau in orice altceva ei bine, "F to Pay Respect" este o fraza zisa de unul dintre personajele din GTA : SAN ANDREAS. In alta parte nu stiu unde ai vazut.