| Cristian_3186 a întrebat:

Salut.imi puteti spune si mie cum pot sa imi fac un site web?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie mai intai sa te gandesti la un domeniu .ro.com.biz.etc. Verifici daca este liber la www.rotld.ro si daca nu este ocupat il poti alege, platind o suma de aprox. 50 euro (o singura data). Trebuie sa mai achiti si gazduirea pe un server si apoi trebuie sa te interesezi de o persoana abilitata si care cunoaste aceasta latura a construirii site-urilor