| AlexAlex23 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune cum se da funda va rog.

Răspuns Câştigător
| Arcani a răspuns:

Pai da e simplu imediat cce iti raspunde cineva apare langa raspunsul lui o funda si te intreaba daca vrei sa acorzi funda lui... E simplu.

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Funda se da raspunsului castigator, este o rasplata si un "Multumesc" pentru ajutorul acordat+ funda valoreaza 100 de puncte, funda se da, dar si se primeste, datorita acestor funde primesti punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament...
in momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita, odata declarat castigator, numai poti da altcuiva o alta fundita, la restul raspunsurilor le poti da vot, sub fiecare raspuns exista optiune Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile
O zi minunata sa aihappy

| Lynna a răspuns:

Buna. In dreapta fiecarui raspuns este o funda gri. Dai click pe ea si te intreaba daca vrei sa declari acel raspuns castigator, si dai click pe Da. Pa, pa.

| Iubibilăă a răspuns:

Sub raspunsul ce te-a ajutat, este o fundita gri.
Apesi pe ea si este gata.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci clik pe funda din dreapta fiecarui raspuns pe care il primesti la o intrebare a ta si apoi confirmi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da e simplu imediat cce iti raspunde cineva apare langa raspunsul lui o funda si te intreaba daca vrei sa acorzi funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In dreapta fiecarui raspuns se afla o funda gri.
Dai click pe ea.
Te pup!

| asasunteucesafaci a răspuns:

Langa raspunsul primit apare o funda si acolo alegi pe care vrei!

| OMGisBrainiac a răspuns:

Publici intrebarea... Ca aici si acum la fiecare raspuns este Acorda funda!
Si o dai celui cu un raspuns care te-a convins... te-a lamurit...
Poti incerca pe mine daca vrei sa vezihappy

| FeraruAndreea a răspuns:

Cand iti raspunde cineva la o intrebare pusa pe tine apare acolo daca vrei sa fie rapunsul castigator apesi si te intreaba daca vrei si dai da. Daca a mers da-mi funda

| AlexAvram94 a răspuns:

Pui intrebarea astepti raspunsul si alegi raspunsul care ti-a placut

| Cristi19991999 a răspuns:

Pai da e simplu imediat cce iti raspunde cineva apare langa raspunsul lui o funda si te intreaba daca vrei sa acorzi funda

| razvanyulyan a răspuns:

Cand ai primit raspunsul dorit langa el este o funda dai click pe ea si gata.