| starvigi a întrebat:

Salut, imi trebuie si mie Manual pentru clasa a XII-a - coordonator Zoe Petre - Editura Corint, 2007; pentru admitere si nu stiu de unde sa il iau, poate rezolvam cumva daca aveti sa-mi trimiteti si mie o copie. Multumesc!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Manual pentru ce materie? Matematica? Fizica? Romana? Istorie? Specifica.

| starvigi explică:

Daca aveti acest manual care am inteles ca nu se mai tipareste daca aveti binevointa a face o copie xerox sau electronica, as plati.

| starvigi explică:

Manual de istorie