| Anonim2003000 a întrebat:

Începe școala și as avea câteva întrebări pentru voi! Întâi de toate vreau sa precizez că o să trec clasa 9, clar la liceu:
1. Avand în vedere că o să am alți colegi, eu sunt mai timid și as vrea sa știu cum m-aș putea băga în vorbă cu ceilalți copii?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns:

Dacă asta nu functioneaza, asteapta până luni si ai sa-i întâlnești. E imposibil sa nu iti faci niciun prieten.

2 răspunsuri:
| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns:

Si eu am trecut a 9-a.Clasa mea a facut un grup pe messenger pe care vorbim.Ne-am intalnit de vreo trei ori la un suc si a fost super.Gaseste ti colegii pe Facebook si fa un grup unde sa vorbiti.

| Anonim2003000 explică (pentru Andreea_Lazar_1996_OAzz):

Am încercat dar nu-i găsesc! Casă intelegi mai bine:
Daca pe un coleg îl cheamă Danci Daniel(sa zicem) el poate să aibă numele Dani Danci sau Dani Dani etc. E foarte greu să-i găsesc am tot incercat

| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns (pentru Anonim2003000):

Dacă asta nu functioneaza, asteapta până luni si ai sa-i întâlnești. E imposibil sa nu iti faci niciun prieten.