| codrina_8326 a întrebat:

La multi ani! Am o intrebare, aziv baietilor :am citit pe un site ca nu e bine ca fetele sa poarte blugi stramti. Voi ce parere aveti : sunt sexy fatele care nu poarta decat blugi largi. cu atat o sa vada mai multe fete parerea voastra. raspuns castigator + vot pup :d mersi

3 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Eu stiu ca fetele trebuie sa poarte ce vor ele

| kire a răspuns:

Fetele care au ce arata, le sta bine aproape in orice, blugii stamti sunt preferati de fetele mai slabe petru asi scoate in evidenta formele.

| dende95 a răspuns:

Mie mi se par mai sexi fetele cu blugi stramti...isi scot in evidenta formele...nu dita mai fata, care arata bine isi ia blugi largi ca sa nu i se vada nimic formos!