| Fallen Angel a întrebat:

Salut la toata lumea. Sunteti draguti sa imi spuneti si mie cateva filme vizionate care v-au placut? Ce mi-ati recomanda? Nu imi plac filmele de actiune. Multumesc mult, mult de tot!

Răspuns Câştigător
| sabiiiiiina a răspuns:

The Butterfly Effect [2]
You, Me and Dupree
Alvin and the Chipmunks
13 going 30
Just Like Heaven
I Love You Beth Cooper
Waist Deep
My Father The Hero
The Devil Wears Prada
Taking 5

happy kiss

5 răspunsuri:
| dynasmile21 a răspuns:

The Bucket List cu Jack Nicholson si Morgan Freeman
The Stepmom cu Julia Roberts
Griffin&Phoenix cu Amanda Peet si Dermot Mulroney
A walk to remember cu Shane West si Mandy Moore
American Pie- toate partile imi plac, dar cu fiecare noua parte care apare devine tot mai slab
White Chicks, Yes man, Miss March
Cam la astea m-am uitat in ultimul timp. Have fun big grin

| dynasmile21 a răspuns:

Am uitat de un film foarte bun recent aparut : The bounty hunter cu Jennifer Aniston

| RoxiutzaRux a răspuns:

Jurassic parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand doar unul, daca iti va placea, vei cere mai multe. Filmul se numeste "Perfume-Story of a murderer".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult filmul sumerki, si tias rekomanda sal privesti si tu...