| Denysuk_3788 a întrebat:

Maine se mai face greva la scoala? Stiti cumva? thinking Ca de la tv nu mai inteleg nimic thinking

Răspuns Câştigător
| Maria_1984 a răspuns:

Nu! Decat ieri a fost! La aproape toate scolile in afara de-a mea si de care mai stii tu:)))!
Maine isi vor intrerupe activitatea decat mijloacele de transport RATB, CFR, Metrorex!
Aflii mai multe de aici de unde m-am documentat si eu: http://www.incont.ro/......atea.html!

2 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Eu maine ma duc sa fac doar sportul si miercuri stau acasa, sunt din Bucuresti

| iauru a răspuns:

Nu se mai face nimic