| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am facut de curand un canal de youtube ( https://www.youtube.com/user/CozonacGaming ) unde voi posta gameplayuri si chestii cu photoshop sau illustrator, insa unii prieteni spun ca este cam plictisitor unii ca e tare si sa nu ma las... Ce ar trebui sa fac ca sa fie mai interesant... ce jocuri sunt celel mai cautate si ce ar trebui sa fac in photoshop / illustrator?

merci anticipat

Răspuns Câştigător
| iMwrr a răspuns:

Salut, si eu de mult ma gandeam sa devin youtuber si...de atunci tot ma gandesc cum sa fac.ce sa prezint cu toate ca am un laptop "puscat" dar poate o sa renunt la idea cu youtube.Infine ca sa ai mai multi subscriberi trebuie pur si simplu sa te lasi luat de val, de exemplu cand te mai joci mai bagi o gluma su la tutorial.nu tio spun din propria experienta dar m-am uitat ddestul de mult pe youtube pana sa am ochii rosi si sa-ti spun asta.Bafta oricum si 1 subscribe de la minewinking

1 răspuns:
| Valy800 a răspuns:

Pai daca te hotarasti sa faci videouri ar trebui sa faci cu minecraft(cu asta se face foarte des) left 4 dead 2 Dead island Riptide si altele si daca vrei sa postezi videoul trebuie sa intri la youtube si acolo unde cauti videourile langa bara de cautari ai upload dai pe el si na mai departa creca te descuriwinking