| Iulian03 a întrebat:

Care vrea sa facem impreuna GAMEPLAYURI pe YouTube? Sunt de treaba am 22 de subscriberi.Bineinteles ca nu conteaza ce varsta aveti.Voi aveti nevoie de un microfon si cateva jocuri la care sa facem gameplay.Nimic mai mult Gameplayurile vor aparea imediat pe YouTube dupa ce vor fi editate.
Care vrea sa adauge IDul de MESS:WWE_IULI
CANAL DE YOUTUBE:http://www.youtube.com/user/TheMariusGamer

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Folosesc skype si facebook dar un gameplay la lego the movie videogame nu strica te bagi pe felie¿?

| Iulian03 explică (pentru mgtow):

Da ma bag, ce zici sa facem maine?

| mgtow a răspuns (pentru Iulian03):

La 3 jumate ora romaniei.

| mgtow a răspuns:

Lasa-mi un skype sau fb sa te pot contacta si poza daca e fb ca sa stiu cine esti.

| Iulian03 explică (pentru mgtow):

Baga idu de mess wwe_iuli

| mgtow a răspuns (pentru Iulian03):

Nu folosesc yahoo.

| carolinbosu a răspuns:

Si daca facem ne alegem cu ceva