| IULYAN_6598 a întrebat:

Miam uitat parola de la yahoo messanger s au cred ca cineva mi-a schimbat-o thinking Am steam si era verified pe acest email. nu stiti cum as putea recupera parola de la mess sau sa schimb email-ul la steam dar fara acel cod?

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Buna. E foarte simplu daca sti emailul alternativ. Te duci la forgot your password, dai la My password doesn't work, apoi scrii id-ul si codul acela din casuta, iar dupa aceea dai la my alternativ email.Il scrii si dupa aia intri pe id si iti schimbi parola.
Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar asa trebuie sa stii si cum te numeai adica name favorit sau ceva de genu...