| IULYAN_6598 a întrebat:

Nu stiti daca as putea contacta pe cei de la steampowered sa pot scoate verified de la steam ca am verified pe un id de mess la care nu mai stiu parola big grin! DAU FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| GeorgeRadu a răspuns:

Sti engleza? Banuiesc ca nu. Mergi pe siteul lor si ai acolo "Support", apoi accesezi "Contact Support", ajuns acolo incepi sa scrii un email in care iti spui supararea, si ei incearca sa iti rezolve problema. Dar trebuie sa stii engleza si din momment ce tu nu stii roaga pe cineva sa iti scrie un email pe Engleza. Sa nu uit nu folosi Google Translate pentru ca nu traduce bine happy, bafta!