| anonim_4396 a întrebat:

Salut, monstri cu sau fara costum de Halloween! De ce sarbatoriti aceasta porcarie americana care promoveaza cultul mortii?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cum de ce? Din snobism, multora le plac americanismele. Si mie imi plac unele lucruri insa nu mi-a placut de exemplu nicicand valentine's day sau halloween. Coca cola de ce inunda cu reclame de Craciun si nu ne mai scandalizam, ca tot americanii au reusit sa asocieze cele doua branduri.

Nu cred ca e vreo ocazie de a petrece pe care romanasii dornici de beuturica si bataiala s-o rateze. Cred ca asta-i motivul principal.

| MaliciousDeath a răspuns:

"De ce?" intrebi?
Pentru gloria Lui Satan, desigur.
http://i.imgur.com/WMjc3WV.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca-i fi profu' de religie.