| anonim_4396 a întrebat:

Parca au innebunit toti, toata lumea asta chiar asa de lacoma, hamesita dupa bani. Mi se pare chiar aberant! Spuenti-mi site-uri de incredere, serioase tip retele de socializare-matrimoniale (nu Facebook si Twitter) care nu cer bani sub nici o forma, adica sa poti socializa si alte lucruri, fara sa-ti se ceara cont Premium si bani! Ceva de genul (doar ca astea cer bani din cate am vazut) Badoo, Twoo, etc.

Azi maine o sa ti sa ceara bani si in viata reala : vrei sa vezi, vorbesti cu cineva = platesti! Oricum se cam practica asta si aia e Prostitutia!

O zi buna!

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci, tu vrei retele de socializarea sau site-uri matrimoniale?
Pentru ca FaceBook, Instagram si Twitter sunt cele mai populare site-rui de scializare la nivel global!
Site-urile matrimoniale sunt locale si internationale si in proportie de 90% se plateste la ele.
Mai sunt site-uri precum: sentimente.ro; elmaz.ro; ecupidon.ro; ro.fdating.com; matrimoniale.ro samd.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu exista nici un site? sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit de regionalisme?
REGIONALÍSM, (2) regionalisme, s. n. 1. Atitudine care tinde să creeze în diferite provincii ale unei țări o activitate descentralizatoare, independentă de capitală; supraapreciere a unei provincii, patriotism local. 2. Fapt de limbă existent numai într-o anumită regiune, caracteristic numai pentru un anumit grai. [Pr.: -gi-o-] – Din fr. régionalisme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca discutia asta sa se termine aici si sa raspunzi la întrebarea care am postat-o! Sincer are dreptate LoveSleep esti cam fara pic de respect si nesimtit! Trebuia sa mentionez la intrebare : bagatorii in seama, nesimtitii si cei care au chef de altceva, sa nu raspunda? Deja m-am saturat ca de fiecare data la o intrebare sa scriu asta.
SPUNE-MI stii ceva site-uri sau nu stii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te am modificat, am vazut ca se poate modifica si dupa ce posteaza cineva,, Parca au innebunit"" Acum e bine? Te mai iriteaza ochisorii? Sper ca n-ai facut conjunctivita, sincer! Esti multumit, stimabile bucureștean? (mi-am dat seama dintr-o intrebare de-a ta ca esti din mandra si frumoasa, censtita capitala a Romaniei)! Oare ce sa mai modific la ordinele dumneavoastra? Sa nu schimb si poza de profil, ca poate-ti intra soarele in ochisori!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu intelege ca tu tastezi dupa cum te exprimi. Are rost sa te complici?

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru TrainRider):

Mai ziceam daca punea o virgula gresit, mai o cratima, mai litere mancate, dar a pus doar ''o'' in loc de a. Tolereaza macar atat...

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru TrainRider):

Nazist sau comunist gramatical?

Răspuns utilizator avertizat
| EchkhardHN a răspuns (pentru Drimmero):

Cf drimmi tot pe TPU tot pe TPU? esti no lifer mai drimmi rolling on the floor)

| Drimmero a răspuns (pentru TrainRider):

Sunt mai tolerant decat crezi, locomotivo. Ala e motiv sa te iei de ei?

| Drimmero a răspuns (pentru EchkhardHN):

Ia uite cui ii tastez eu...

| EchkhardHN a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor)))))))))) esti dement conferentiare

| Lands0fMancunia a răspuns (pentru Drimmero):

Ii tastezi marelui RD. Te-am facut si pe tine mare, drimmy.

| Drimmero a răspuns (pentru Lands0fMancunia):

Tu esti entitatea altuia,, eu am fost mereu original/

Răspuns utilizator avertizat