| Wordofthat999999 a întrebat:

Pastele ingrasa?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da,pastele ingrasa.

| RAY a răspuns:

Find carbo da ingrasa,daca manci multe, nu are importanta ce manci si caloriile, ori ca mancam paste ori ca mancam tort conteaza caloriile, doar in cazul proteinelor conteaza, carnea nu ingrasa asa repede ca grasimile, carbo

| Wordofthat999999 explică (pentru RAY):

Deci concluzia... ingrasa daca mananc multe?

| RAY a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Desigur ca da, dar repet depinde de activitatea ta zilnica, cat efort faci, rata metabolica, cat de des manci etc

| oglindasultanului a răspuns:

Evident ca-s din faina, dar nu asa mult ca painea.

| Kiwibibilă a răspuns:

Şi cum laughing)

| Wordofthat999999 explică (pentru Kiwibibilă):

Te-ai ingrasat de la ele sau cunosti pe cineva?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Frt nu inseamna ca daca mananci o farfurie cu paste pui un kg. Doar că fastele sunt facute din faina şi asta ingrasa.

| Alexuta921 a răspuns:

Mai mult sau mai putin, poti inlocui painea cu pastele.