| Nonamehere0987 a întrebat:

Salut! Persoane transgender prin Pitesti?
M-ar interesa sa stiu pentru ca si eu sunt(FTM) si am 15 ani. Mi-ar placea sa vb cu careva la fel.
Ps: pentru persoanele cu hate comment, go and do something w your life. laughing

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Aici nu vei primi raspunsuri prea utile.Mai safe este sa cauti in grupurile de Facebook sau comunitatile dedicate doar pentru persoanele transgender.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca esti transgender?
Ai doar 15 anisori, abia intrat in pubertate, nici personalitate definitivata, nici sex dezvoltat, nici experiente mature nu ai avut, cum poti sa afirmi ceva ce inca nu ai experimentat si nu poti fi sigur de acest lucru?
De ce nu mai astepti cativa ani, ca sa fii sigur ce esti?

| MeisterSchnitzel a răspuns:

... Sper să fie numai o fază

| Nonamehere0987 explică (pentru MeisterSchnitzel):

Da ma ca ma si sti sa speri atata batrane?

| alexcuamare123 a răspuns:

De abia astept sa te gasesc fag

| Nonamehere0987 explică (pentru alexcuamare123):

Salut bro. Am vzt ca ai intrebat pe TPU daca poti merge singur cu trenul ca minor. Da poti nu te intreaba nimeni nimic, eu am mers asa pana la Buc. Foarte fun