| Andrey2210 a întrebat:

Salut prieteni, am si eu o intrebare. Vreau sa imi readuc prietena inapoi si as vrea sa apelez la o clarvazatoare, ce credeți ar putea sa faca acest lucru? Voi credeti in asa ceva? Ar putea sa o readuca inapoi la mine. Eu nu mai am cum sa dau de ea, mi-a blocat si numar de telefon, m-a blocat peste tot. Si nu suntem din același oraș. Mulțumesc frumos.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Nu se mai merită. Cu plăcere!

| SilentRain a răspuns:

În cazul ăsta nu te mai vrea în viața ei, mergi mai departe
Nu iti risipi banii cu prostia aia

Răspuns utilizator avertizat
| Justme79 a răspuns:

In cazul aceasta te sfatuiesc sa nu apelezi la asa ceva ca nu merita o sa pierzi niste bani in primulr rand si indiferent la cine vei apela poti fi sigur ca fosta ta prietena nu se va reintoarce la tine daca ea nu isi mai doreste acest lucru