| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Probabil ati vazut emisiunea :Starea Natiei" de pe TVR1 ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu prea-mi placea prezentatorul si nu prea avea haz, insa am apreciat calitatea informatiilor care se ofereau si faptul ca cei de acolo erau cu adevarat impartiali. Era o emisiune, zic eu, educativa care ne punea in tema cu faptele actorilor politici din ziua de azi. Acum am inteles ca, prezentatorul fiind demis, nu se mai difuzeaza.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

De ce a fost demis prezentatorul? eu chiar nu stiam asta.
Intreb din curiozitate.

| AFR81 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Am citit pe internet ca din cauza ca s-a manifestat in presa si chiar si in emisiune impotriva sefilor, impotriva politicii duse de ei probabil. I-a suparat pe acestia si a fost demis sau si-a dat el demisia. Am mai vazut si alta varianta cum ca nu s-au inteles la bani. Cine stie ce o fi fost.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

Dar ai dreptate prezentatorul nu prea avea haz mai aparea cate un suras asa dar imi placeau subiectele de discutie.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

Am inteles.

16 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mie imi pace.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Mie imi place*, sorry asta am vrut sa spun initial.

| RAY a răspuns:

Rar ma uit la tv, cei drept am vazut cateva emisiuni pai e ok, nu e foarte comic dar e ok

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se vede ca el incearca sa starneasca putin amuzament. Dar glumele despre politica nu prea merg. Insa este o emisiune care merita vazuta in vederea... politicii.

| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Ma enerveaza tonul prezentatorului. Ma gandesc ca ideea e sa nu se prinda lumea ca vorbeste la misto, cum e site-ul Times New Roman, sau serialul Las Fierbinti, unde e doar mistocareala, dar nu oricine se prinde.

| WaterDrop a răspuns:

Cea mai buna emisiune de o foarte lunga perioada de timp pentru ca nu ia partea nimanui si uite asa mai aflam si noi niste adevaruri.

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Ai mare dreptate e o emisiune foarte buna.
Eu care am 15 ani m-am uitat la ea nu m-am mai uitat fiindca nu stiu cand incepe.

| WaterDrop a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

I`au schimbat ora la 23:00 nu mai este la 22:30

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Mersi frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am ce e aia.nu ma uit la tv.

| MistretulPufos a răspuns:

O parere buna