| Laurentiu_Andrei_1994 a întrebat:

Salut,pun prima data o intrebare aici si din pacate n am gasit categoria de care as fi avut nevoie.
De o saptamana ma doare capul si sunt ametit,simt o presiune in ceafa,ma doare partea dreapta a capului,am urechile uneori infundate si numai suport, va rog!
O parere ceva

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

I-ati o tensiune si vezi tie mica sau prea mare. Poti sa faci asta si la farmacie poate fi dinun aceasta cauza sau din alimentatia prosta. Orcum ar trebui sa consulti un medic sa nu faci vreun atac cerebral sau sa ai ceva contuzie

| Dan193 a răspuns:

Cred ca-i de la oboseala si un regim cam naspa de somn si de masa. Fa-ti un regim mai bun si ai grija de tine.