| VooDau a întrebat:

Salut, recent mi-am instalat Windows 7 si driverele mele de la calculator (sunet) erau de Windows XP, si nu merg instalate. Ce pot face sa ascult din nou muzica, sa vorbesc cu prieteni pe Skype etc.?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Windows 7 isi ia singur driverele din retea!(nu ai nevoie de cd cu drivere) Lasa windows-ul sa-si faca macar primele update-uri!

| VooDau explică (pentru neluL):

Cum?

| neluL a răspuns (pentru VooDau):

Intra in Start-> Control Panel -> System and Security-> Windows Update ->aici da click pe -> cauta actualizari