| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi niste seriale asemanatoare cu the vampire diaries, the originals, teen wolf. mai pe scurt sa fie cu vampiri sau varcolaci sau orice alte creaturi fantastice, de preferat sa fie adolescenti personajele principale, dau funda pup

4 răspunsuri:
| p3mery a răspuns:

Poti incerca The Flash, Supergirl, Alpha and Omega( o prietena l-a vazut, i s-a parut destul de ok, la fel si WOLF).

| anonim_4396 explică (pentru p3mery):

O sa le incerc big grin

| AndreeaCristina697 a răspuns:

Iti recomand filmul Hansel si Gretel-Vanatoarea de vrajitoare. Poate suna copilaresc, dar e un pic horror. Vrajitoarele par reale, si sunt scene cand Hansel sau Gretel decapiteaza vrajitoarea.E foarte tare filmul.

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaCristina697):

Vreau serial nu film