| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi si mie o tableta pana-n maxim 350 lei... Lasati si un link va rog, Mersi! Fundica.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......cablu-otg/

http://www.pcgarage.ro/......-44-negru/

Am ramas placut surprins de performantele celei de a 2 a (Utok). Chiar daca ecranul nu este foarte stralucit, tableta se misca impecabil (in jocuri sau alte aplicatii).

| edyBobocea a răspuns:

Poti incerca tableta EBODA. Este tableta romaneasca care face furori. Si eu o am si am luat-o la promotie, si sincer, se misca excelent de bine. Are un android bun si toate cele necesare.

| anonim_4396 explică (pentru edyBobocea):

DAca nu te superi... ce model ai tu? Sunt mai multe cu marca "Eboda".