| Mihaila_Vladut_1997 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie niste bancuri dar tari rau ca m-am plictisit....cine il spune pe cel mai frumos primeste FUNDA :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi homosexuali in avion. La un moment dat in difuzoare se aude vocea comandantului:
- Stimati pasageri, a intervenit o defectiune la motoare si ca urmare a acestei defectiuni ne prabusim!
Toata lumea disperata centuri, masti.
Unul dintre homosexuali ii spune celuilalt:
- Daca tot murim macar sa murim fericiti! Hai sa ne-o mai tragem odata - Esti nebun? Nu vezi cita lume este aici? Nu, nu se poate, spuse celalalt
- Nu vezi ca toata lumea este disperata? Nu o sa observe nimeni. Uite ma voi ridica in picioare si voi cere de exemplu un pix si o sa vezi ca nu ma baga nimeni in seama.
Vazind ca are dreptate si ca nimeni nu l-a bagat in seama cind a cerut un pix, al doilea homosexual cedeaza si incep amindoi o lucrare periculoasa.
Dupa ce au terminat se aseaza amindoi multumiti pe scaune asteptindu-si moartea.
In momentul urmator vocea capitanului ii anunta ca defectiunea s-a remediat si ca avionul nu o sa se mai prabuseasca.
Apar stewardesele sa vada daca toti pasagerii sunt in regula. Pe un scaun gasesc un batrin alb la fata si plin de voma.
- Domnule vi s-a facut rau?
- Normal. Goluri de aer, picaj, spaima...
- Si domnule nu ati putut sa cereti o punga?
- Hmm... credeti ca am avut curaj? A mai cerut unul un pix si si-a luat un f**ai de juma' de ora...

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un soldat trimite acasă o grenadă si un bilețel pe care scria: -Bunico, dacă tragi de acest inel, în două zile vin acasă!

| Ramona1001 a răspuns:

Buna!
Doamna profesorul ii spune lui Bula sa traduca propozitia in englezatongueisica a sarit intr-o piscina si sa inecat
Bula:The cat top top top in the pool and she glu glu glu and no more miau miau miau

| JohnnyBoy84 a răspuns:

Ora de zoologie.
Profesorul:
- Care este deosebirea dintre elefantul african și cel indian?
Elevul:
- Codul poștal, domnule!

http://www.bancuri.ru/deosebirea-dintre-elefantul-african-si-cel-indian/