| Darkus a întrebat:

Stie cineva ce licee de politie sau sportive sunt prin bucuresti sau prin alte orase apropiate?

Răspuns Câştigător
| Puiu_3680 a răspuns:

Salut Darkus.laughing. In Constanta unde s-a dus Adi la Liceul Sportiv Nicolae Rotaru.Dai niste probe(iti alegi un sport) de educatie fizica si niste probe specifice sportului ales( fotbal=tras la poarta, driblinguri etc.). Funda

1 răspuns:
| Darkus explică:

laughing nu vreau in constanta ma e prea departe, mi-e lene sa fac in fiecare saptamana 300km