| Jordan023 a întrebat:

Stie cineva licee cu media peste 8 din Bucuresti, SPORTIVE? (de preferat baschet.) Funda... big grin

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Apartin filierei vocationale.Le gasesti, incepand cu pagina 66, in brosura de admitere 2013 :http://www.ismb.edu.ro/......l_SITE.pdf

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Colegiul National Emil Racovita

| ReadZore a răspuns:

Licee sportive din Bucuresti
Colegiul national Emil racovita inot(fete,baieti) polo in apa,sarituri in apa,tenis de camp
Mircea Eliade si asta are multe tenis,volei lupte, hanbal, scrima etc
Aurel Vlaicu/baschet, rugby(baieti)
anghel Saligny are de toate baschet, handbal, volei badminton et sunt multe
Benjamin franklin/fotbal(baieti) volei(fete)
Octav Onicescu/atletism
Media/handbal(fete)
Mihai I/volei, fotbal(baieti)
traian(fotbal)

funda?