| Planta55 a întrebat:

Stie cineva cum se poate ajunge in junimea mare? (grupul secret)

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Ai nevoie de invitatie. Lasa-mi link in mesaj privat cu contul tau de Facebook si apoi te adaug eu.

| Spanac32 a răspuns:

Asteapta pana la miezul noptii, pe data de 13 septembrie si apoi in fata oglinzii taieti venele cu o banana si astfel il vei invoca pe diavol! Intreaba-l cum intri si vei ajunge in Junimea mare aka=Ilumminati in cateva zile! Bafta! Funda? =D

| Planta55 explică (pentru Spanac32):

laughing))))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Planta55):

Nu era secret, dar a fost acum 100 de ani grupul.