| Just4Joker a întrebat:

Sunt a VI-a si am o problema... cu niste fete. Ma deranjeaza mai mereu cerandu-mi sa fiu cu ele, ma sufoca in timpul orelor cu biletele etc. Odata au reusit sa ma faca sa-mi pierd concentrarea asupra unei ore. Le-am zis de-o infinitate de ori sa ma lase in pace, dar nu intelegeau. Mai nou, in fata noastra e o clasa de a 5-a, din cauza acelor fete nici pe hol nu mai pot iesi. Odata, zice una, de la mine din clasa :
- Daca ma inseala "numele meu", ii voi da o palma! ( fiind plina de acuarele pe palma )
Pur si simplu, ele deja se cred fiind cu mine. Uneori se si cearta, fiind prietene foarte bune unele cu altele.Recunosc, sunt frumoase, dar nu-mi arde mie de fete acum. Vreau in continuare sa am numa' medii de 10... la Educatie Tehnologica am luat un 9 din cauza lor. si am un 10 si un 9 si a treia nota ne-o pune pe desen, avand in vedere ca eu nu prea ma pricep la desen. Eu nu pot da in fete, desi colegi de sex identic imi spun sa fac asta.
Ce pot face sa ma lase in pace? Dau fundaaaaaaaaaaaaa.

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Ar trebui să fi mândru.winking
Mulţi și-ar dori să fie în locul tău, crede-mă!
Îmi dai și mie o fundiţă? happy

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Wow, ce obsedate. =)
Nu le băga în seamă. O să se plictisească văzând că nu le dai atenţie.
E foarte bine că nu-ţi arde de fete acum.

| Just4Joker explică (pentru Doηηa):

Crede-ma, nu s-au plictisit timp de 2 ani. De ce s-ar plictisi tocmai acum?
Chiar si la premiere, una m-a tinut de mana si nu ma mai lasa sa plec dupa scaun.

| Doηηa a răspuns (pentru Just4Joker):

Doamne, 2 ani? =)
Cred că ești foarte frumos dacă se ţin atâtea fete după tine.

| RainbowSky a răspuns:

Ba deci pe cuvantu meu lipsa de ocupatie am patit-o si eu cu un obsedat doar ca era viza vi de blocul meu

| crazyblue a răspuns:

Inventeaza o prietena.prefa-te ca ii scrii mesaje etc. poate o sa te lase in pace.dar ai grija sa nu intreci calulhappy

| Just4Joker explică:

Posibil...
Sincer, eu nu-mi pot face nici o prietena ( la propriu). Niciuna! Nu ma pot baza pe nici o fata daca sta cu mine face 2 face. I-am zis uneia acum o saptamana ca pe ea o plac cel mai mult... ( la gluma ) si se holbeaza la mine in timpul orelor de o saptamana. Stiu ca am facut o mare greseala...

| Doηηa a răspuns (pentru Just4Joker):

Sinceră să fiu e puţin cam amuzant. =)

| Just4Joker explică (pentru Doηηa):

A da, azi cantam mel. Ozzy Osbourne - HellRaiser ( o stiu pe derost) Si-mi ziceau ca le excita vocea mea straight face

| Doηηa a răspuns (pentru Just4Joker):

Ar trebui să fi mândru.winking
Mulţi și-ar dori să fie în locul tău, crede-mă!
Îmi dai și mie o fundiţă? happy

| Just4Joker explică:

Am inventat o prietena azi. Am dat test la engleza, am luat un 10 si m-a pupat pe GURA fara sa ii zic straight face
Si le-am agitat mai rau...

| Anonim46 a răspuns:

Peitene.ai incurcat-olaughing