| Robert276 a întrebat:

Salut, sunt din județul Vaslui as dori sa știu ce zone mai sărace sunt in Iași, Vaslui sau Piatra Neamț ...caut o fata care a trecut prin greutăți cu toate că fac și eu un bine, hrănesc un om

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e greu să găsești pe teren, nu este nevoie să le cauți pe TPU. Dar am impresia că cauți sex contra mâncare. Și trebuie să fie tare disperată fata.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tu probabil cauti o persoana de care sa profiti "un pic".
Cauta la pas, la fel ca pe oricare fata. Oamenii saraci au de multe ori mai multa demnitate decat cei care o duc decent.
Mergi si tu la comunele din zona, ia-ti o cafea la magazinul satului, si studiaza fetele care vin pe acolo.
Nu e vorba de sate intregi de saraci, ca suntem in UE, si majoritatea si-au facut drum spre job-uri bine platite in occident.
Familii mai sarace exista in orice localitate.

| dullcat a răspuns:

laughing) Altul creepy af...Fa un bine la un copil, lasa fetele. Daca vrei neaparat cauta-ti o fata care e independenta, nu in pragul saraciei ca sa o manipulezi cum vrei tu.