| heyoo a întrebat:

Salut sunt Paul am 17 ani si 1.92 cred ca am mai crescut si nu vreau sa mai cresc.Nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa fiu prea inalt voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| corina_4591 a răspuns:

Tu nu stii ca baietii inalti sunt atragatori? daca esti mai slab du-te pe la sala tragi putin de fiare si o sa ai un corp de invidiat.

1 răspuns:
| MihaLoveYou a răspuns:

Nu poti opri cresterea fiindca ea face parte din ADN-ul tau, incearca sa eviti sporturile gen: basket sau inot, si eu am 12 ani si 1. 70, crede-ma ca si eu as vrea sa ma oprescwinking.