| Dyness a întrebat:

Am 16 ani si sufar pentru ca n-am o prietena si problema is eu. Hai sa va spun ca pe o poveste eu nu am prieteni majoritatea timpului meu e sa stau pe telefon si sa ascult muzica. Si nu am avut in viata mea o iubita care sa ma inteleaga si pe mine pana acum o luna, mi-am gasit dragostea care o iubeam si eu si ma iubea si ea, imi venea sa plang de fericire cand stateam langa ea. Pana acum cateva zile. Ea nu prea mai vb des cu mine si ma speriam tot zicea ca ma iubeste da eu nu credeam, ma rog. Intr-o seaea m-am imbatat si am inceput sa trimit mesaje vocale noaptea si toate erau stupide si porcoase si regret ca am facut asta da eram mort de beat. Si a doua zi mi-a zis ca vrea sa ne despartim si ca nu mai vrea relatie, Pt asta sufar rau si nu pot trai fara ea si regret tot ce am facut un fata lui Dumnezeu, va rog dati-mi sfaturi bune, fara jigniri.

4 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Încearcă sa ai răbdare, sa i treacă supărarea, nu o presa prea mult ca mai rău faci și dacă nu merge asta e, din greșeli înveți, asa te maturizezi, ai doar 16 ani, o sa ți mai faci prietene, problema e ca totuși nu te înțeleg de ce i ai dat mesaje prostești și porcoase după cum spui tu, chiar dacă erai beat, fiindcă oricât de beat ești tot tu ești, încearcă sa lucrezi și la asta, sa înveți sa te controlezi ca poate o sa mai bei, sa nu mai ai comportament ridicol. In legătură cu acest subiect, e cam devreme sa începi cu bautura sa nu devina un obicei

| Dyness explică (pentru Emma30555):

Nu e un obicei beau mai rar cand prind ocazia da bausem prea mult si eram si pus pe glume proste. E adv s-a speriat de mine si de asta cred acum o sa las lucrurile asa si sper sa se rezolve

Răspuns utilizator avertizat