| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata si sper sa nu râdeți de mine.
Iți poti virusa telefonul daca intri pe pornhub?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pornhub este un site serios, oficial, similar Youtube.
Daca ar fi populat cu virusi, cu siguranta ar fi un incident, adica un atac al hackerilor, si s-ar remedia in scurt timp.
Ai grija insa la reclamele de pe site-urile porn_o, ca multe sunt malware ("virusi"). Daca stii sa inchizi reclamele fara sa le deschizi, esti in siguranta.
Adica... Am un prieten care are o cunostinta, care se pricepe, si a auzit despre site-ul ala. Eu nu intru, doamne fereste.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da numa ca dureaza un timp nu din prima

| RAY a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, pornhub e un site safe, nu are virusi si alte rahaturi pe el.

| Celcestietot a răspuns:

În general, adurile conțin virusuri, nu și pagina respectivă. Îți recomand să instalezi un antivirus pe telefon, să nu te lași păcălit de reclamele fake și eventual să îți instalezi pe browserul pe care navighezi AdBlock.

| Sofer a răspuns:

E safe frate. Ca si eu folosesc site-ul cand vreau sa ma simt bine.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

"Frate"...e cam ciudat sa mi te adresezi asa avand in vedere ca sunt fata.
Si.da...și fetele se uita pe pornhub